חיפוש

 

 
לדף הבית >>     צרכנות מקומית - פורום המומחים >>

כנס שיננות ארצי של כללית סמייל

 

במסגרת התעדכנות מקצועית, ארגונית וניהולית קיימה כללית סמייל כנס ארצי לשיננים ושינניות

 

ב-19.5 יום ראשון, התקיים כנס שנתי ארצי אליו הוזמנו למעלה מ-350 שיננים ושינניות של כללית סמייל מכל הארץ. השנה מתקיים הכנס בסימן "שיננות כמנוף לבריאות", מטרת הכנס התעדכנות מקצועית, ארגונית וניהולית. סקטור השיננות הינו סקטור במיקוד בכללית סמייל, מתוך הבנת חשיבות הטיפול השינני כטיפול מניעתי, בעיקר מונע הדרדרות למחלות מורכבות יותר, שהרי ישנו קשר ישיר בין מחלת חניכיים ומחלות אחרות וכחלק בלתי נפרד מהטיפול המשמר והמשקם.

בכנס מקצועי, מעשיר ומלמד הושם דגש על חשיבות השיננים והשינניות במעגל הטיפול הדנטלי. מנכ"ל החברה סקר את העשייה המשמעותית ואת ציפיותיו והתקיימה שיחה פתוחה ומשמעותית עם הנוכחים.
כמו כן ניתנו הרצאות בנושאים: חשיבות השיננות במעגל הטיפול המשמר והמשקם, זיהוי נגעים המחקים דלקות בחלל הפה והפניה להמשך הטיפול, ובנוסף כלים לעבודה ארוגונומית נכונה, שמירה על מרפקי כף היד ומניעת כאבי גב במהלך הטיפול.

ניתנו גם עדכוני דרישות משרד הבריאות ודגשים רלוונטיים במהלך טיפול השיננות- בדגש על מניעת העברת זיהומים, בנוסף סקירה של מה היה לנו בשנה האחרונה בתחום ומה עתיד להיות, , דגשים וחיבור בין יעדי הארגון והקשר לעבודת השיננות.

 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 

 

 

 

 

 

ברקי יש לי שאלה
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים