חיפוש

 

 
לדף הבית >>     בחירות מוניציפאליות 2018 >>

הושבעו 25 חברי המועצה ה-19 של בת-ים

 

בישיבת מועצה חגיגית הושבעו 25 חברי המועצה ה-19 של בת-ים צביקה ברוט, ראש עיריית בת-ים: ”אנו מפשילים שרוולים ונערכים לעבוד קשה כדי להעביר את העיר לצמיחה, אנו נוביל את הספינה לחוף מבטחים”

 

"היעדים לשנה הקרובה: עמידה ביעד הגירעון, טיפול בניקיון, ושיפור השירות"

שבוע שעבר (ה-5/12) התקיימה ישיבת מועצת ראשונה חגיגית, של המועצה ה-19, בהיכל התרבות בעיר. כמיטב המסורת עלו חברי המועצה הנכנסים, 10 מתוכם חדשים, והפכו לחברים מן המניין במועצת העיר. במועצה ה-19, ישנן עשר נשים המכהנות כחברות מועצה, פי 2 מהמועצה הקודמת. באירוע גם נפרדה בת-ים מחברי המועצה היוצאים.

צביקה ברוט, ראש עיריית בת-ים, נשא דברי פתיחה ואמר: הנתונים הקשים לא מרתיעים אותנו, אני וחברי המצוינים בקואליציה, שתיתכן ואף, תתרחב בהמשך, מפשילים שרוולים ונערכים לעבוד קשה כדי להעביר את העיר ממשבר לצמיחה.

ראש העיר הנבחר של בת ים צביקה בררוט

עוד הוסיף, "השנה הקרובה תהיה שנה לא פשוטה, אתגרית, אך אני לוקח אחריות מלאה ומתגייס למשימה הזו מתוך אהבה גדולה לעיר שלנו ומוך אמונה שהפתרון אפשרי, אם נהיה מאוחדים, נגייס את הממשלה, נפעל בשקיפות למען האינטרס הציבורי ולא עבור בעלי האינטרסים. אנו נפעל בנחישות כדי להוציא את העיר שלנו לדרך חדשה.

במהלך דבריו הציב ראש העיר את היעדים לשנה הקרובה: עמידה ביעד הגירעון טיפול בניקיון, ושיפור השירות. התושבים לא יהיו רק תושבים, אלה לקוחות שיזכו  לתמורה מלאה למיסים שהם משלמים, העיר תהיה מאוד נקייה וכן יהיה חוג חינוך חינם לכל ילד.

לאחר ההשבעה התפנו חברי המועצה ה-19 לדון על האיחוד עם תל אביב כאשר כל חברי המועצה הצביעו בעד ביטולו מלבד חברת המועצה קטי פיאסצקי-מורג שנמנעה מלהצביע.

 

 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 

 

 

 

 

 

יש לי שאלה לגדי ברקאי
ברקי יש לי שאלה

 

מדורים