חיפוש

 

 
לדף הבית >>     יחסים >>

האם בן הזוג שלנו הוא המיועד לנו

 

מה קורה כאשר מתעוררים אצלנו ספקות בנוגע לכך? תשובות לשאלות אלו ועוד בטור הבא...

 

בן זוגי הציע לי לפני מספר שבועות נישואין. אינני בטוחה עדיין שזה הקשר שמתאים לי כיוון שיש בו דברים מאוד מורכבים אך מנגד גם דברים מאוד יפים. אם יש לי ספק לאחר שנתיים של היכרות ממושכת זה אומר שהוא לא המיועד לי?איך ניתן להכריע את הגורל בעניין כזה משמעותי?

זוהי סוגיה מצויינת. אני יכול להבין את החששות שאת מבטאת לקראת צעד כל כך משמעותי, רצוי וראוי לשקול ברצינות צעד כזה. שאלה חשובה בעיני היא לבדוק האם הספק הזה הוא דבר שמוכר לך בבואך להחליט החלטות משמעותיות בחייך? האם הספק מוכר לך מול החלטות בתחומים אחרים, כמו לדוגמא, מעבר דירה, כניסה לעבודה חדשה ושינויים אחרים? אם כן, הייתי שם ספק בקשר לספק וניגש לעבודה פנימית בקשר למקום הזה שחושש לקבל החלטה.

אם לא, והספק לא מתעורר אצלך באופן שגרתי לפני כל החלטה, הייתי בודק לעומק מה עוצר אותך. כשאת מציינת שיש דברים יפים מאוד בקשר, ושאתם בקשר כבר שנתיים, זה מצביע על פוטנציאל משמעותי לקשר זוגי מוצלח, לכן אני ממליץ לך לבדוק את ה"דברים מאוד מורכבים"- שאת כותבת עליהם. מניסיוני גיליתי שזוגות שמרגישים שדברים מאוד מורכבים מקשים עליהם מתבררים כנושאים שניתן לגשר עליהם מתוך תקשורת כנה ופתוחה.

בכל מקרה, אני מזמין אותך לשיחת הכרות שבה נוכל לפשט את המורכבות ולגלות צרכים ורצונות לא מדוברים וחלקם גם לא גלויים, שמרגע שנעשים גלויים הופכים את התקשורת הפתוחה לקלה הרבה יותר ולכזו שמאפשרת קרבה ואינטימיות.

ישראל עובדיה-הדרך לאהבה - תקשורת זוגית רב מימדית

 

יש לכם עוד שאלות לישראל עובדיה טיפול ויעוץ זוגי? כנסו!

הפייסבוק שלי

052-2388423

 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 

 

 

 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים