חיפוש

 

 
לדף הבית >>     בחירות מוניציפאליות 2018 >>

איילת שקד לעמיעד: נצעיד את מודיעין לעשור הבא

 

בפגישה שקיימה השרה איילת שקד בכנסת עם חברי הבית היהודי במודיעין בראשות עמיעד טאוב, היא קיבלה סקירה על הסוגיות העומדות על סדר היום של תושבי העיר  ודנה יחד עם המשתתפים בפתרונות אפשריים

 

בפגישה שקיימה השרה איילת שקד בכנסת עם חברי הבית היהודי במודיעין בראשות עמיעד טאוב, היא קיבלה סקירה על הסוגיות העומדות על סדר היום של תושבי העיר ודנה יחד עם המשתתפים בפתרונות אפשריים. השרה שקד שיבחה את המגוון של נציגי הבית היהודי במודיעין המורכבים מדתיים וחילונים ואת ריבוי הנשים החברות בסיעה המקומית.

השרה התעניינה בהכנות לבחירות המוניציפאליות בעיר וביקשה לחזק את ידי המשתתפים בעשייתם הציבורית והתחייבה לעמוד לימינם ולפעול למענם בממשלה ובכנסת יחד עם השר בנט וכל חברי הכנסת בכל נושא שידרשו אליו.

יו’’ר הבית היהודי במודיעין, עמיעד טאוב סקר בפני השרה את פעילות הבית היהודי במישור המקומי והבהיר כי בכוונת החברים ’’לשים יד על ההגה של העיר מודיעין’’ ולהוביל את תחומי החינוך, השירותים החברתיים והקליטה’’.

השרה שקד: "אני מכירה את עמיעד ואת עשייתו החברתית והציבוA8ית שנים רבות. הוא מביא עימו המון  יכולות ר=D7ח צעירה וניסיון ואני סמוכה ובטוחה שעם הסיוע של החברים במודיעין  בממשלה ובכנסת אתם תצליחו. הגישה של עמיעד ששילב נשים רבות צעירים וחילונים בפעילות המקומית היא גישה שאני מתחברת אליה ואני בטוחה שתביא לניצחונכם’’.

’’למפלגת הבית היהודי במודיעין יש את האנשים הכי טובים בעיר מודיעין לטיפול באתגרים שהעיר מתמודדת איתם. אעמוד בקשר ישיר עם עמיעד טאוב בסוגיות השונות ואסייע לו בכל נושא. אנחנו כאן בממשלה ובכנסת נהיה הגב שלכם ןנתגייס להצעיד את העיר מודיעין קדימה. עם בית יהודי חזק במודיעין העיר מודיעין תהיה חזקה יותר. יחד נצעיד את מודיעין את העשור הבא"

יו’’ר הבית היהודי במודיעין, עמיעד טאוב:"אני מודה לחברתי, השרה איילת שקד על תמיכתה ובטוח כי שיתוף הפעולה הפורה בינינו יימשך לטובת תושבי מודיעין. אני רואה חשיבות עצומה ויתרון אדיר בכך שיש לנו דלת פתוחה להנהגת המדינה גיבוי חזק בממשלה ובכנסת ואנו נפעיל את כל קשרינו ויכולותינו לטובת תושבי מודיעין.

 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 

 

 

 

 

 

יש לי שאלה לגדי ברקאי
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים